Nielimitowane połączenia

Nielimitowane połączenia bez umowy

w sieci za jedyne 1,50 PLN miesięcznie

Przenieś numer

Przetestuj 30 dni za darmo

5 minut rozmów w prezencie

Dbasz o finanse swoje i rodziny - telefonia VoIP to idealna alternatywa dla Ciebie.
Dzięki telefonii internetowej możesz cieszyć się cyfrową jakością dźwięku High Definition, wykonywać i odbierać połączenia z dowolnego miejsca na świecie oraz w prosty sposób zarządzać swoim saldem.

Brak ukrytych kosztów, wygodny dostęp do obsługi konta poprzez WWW i wiele usług dodatkowych na miarę XXI wieku to tylko niektóre atuty telefonu przez internet.

Przetestuj za darmo

 

Telefonia VoIP bazuje na dowolnym łączu internetowym - będąc podłączonym do Internetu w dowolnym miejscu na świecie możesz wykonywać i odbierać połączenia na numer Actio jak na każdy numer stacjonarny w Polsce.

Aby stać się posiadaczem konta Actio wystarczy wybrać interesującą Cię strefę numeracyjną i podać e-mail - otrzymasz na niego wiadomość z danymi konfiguracji usługi oraz dostęp do naszego panelu www.

Nie zwlekaj i już dziś zacznij korzystać z tanich połączeń!

Aby dzwonić za pośrednictwem telefonii internetowej Actio możesz używać telefonu analogowego z bramką VoIP, zakupić telefon VoIP lub zainstalować programu na komputerze lub smartphonie.

Skorzystaj z największej bazy konfiguracji bądź poproś naszego technika o pomoc w ustawieniu swojego konta.

Actio oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych, które wspomogą pracę Twojej firmy i ułatwią kontakt z Klientem. Nagrywanie połączeń, warunkowe kierowanie rozmów, czy poczta głosowa to tylko niektóre z licznych udogodnień dla Twojej firmy.

Korzyści używania telefonii przez internet

Tanie połączenia krajowe i międzynarodowe

Polska Polska od 0.04 zł/min
USA USA od 0.05 zł/min
Niemcy Niemcy od 0.07 zł/min
UK Wielka Brytania od 0.07 zł/min

Przejrzysta kontrola kosztów, wygodne płatności internetowe

Dzięki panelowi WWW możesz łatwo sprawdzić biling połączeń czy doładować konto, w końcu mieć pełną kontrolę nad swoim telefonem. Powiadomienia e-mail, przekierowania to tylko niektóre korzyści korzystania z VoIP.

Wygodne wykonywanie połączeń np. przez telefon komórkowy

Sieć Actio wspiera otwarty standard telefonii SIP, dzięki czemu możesz wykonywać i odbierać połączenia za pomocą komputera, tabletu czy smartphone. Możesz także wykorzystać posiadany telefon analogowy z bramką VoIP bądź dedykowany telefon VoIP.

Przenieś obecny numer

Jako zarejestrowany operator telekomunikacyjny realizujemy przeniesienie numeru do naszej sieci - zachowaj swój obecny numer przy minimum formalności i dołącz do taniej sieci telefonii VoIP

Najlepsze ceny połączeń

stacjonarne

od 0,04 PLN

Poczta głosowa
za darmo

komórkowe

od 0,06 PLN

Przekierowanie połączeń
za darmo

Międzynarodowe

od 0,05 PLN

Softphone Actio
z darmo
dla Ciebie i Twojej rodziny

Przetestuj telefonię internetową

Załóż konto >>
Scroll to top